RR/6MPCA – система удосконаленого потоку розплаву
  • Особливості
  • Характеристики

6MPCA – це найпередовіша модель, що пропонується в лінійці індексаторів потоку розплаву Ray-Ran, в якій використовується вбудована вдосконалена мікропроцесорна технологія. Його також можна використовувати для визначення щільності матеріалу, що тестується при температурі плавлення.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

  • Мікропроцесорний контроль температури
  • Дві зони нагрівання
  • Температурна роздільна здатність +/- 0,1°C
  • Температурний діапазон від 0 до 300°C
  • Точність вимірювання температури +/- 0,1°C
  • Інтуїтивні підказки меню
  • Електроживлення: 110–240 Вт, 50–60 Гц

Стандарти: ASTM D1238, ISO 1133.

Рідкокристалічний дисплей (ЖКД) забезпечує прості екранні інструкції, що зменшують кількість помилок користувача, а параметри тесту легко вводяться з буквено-цифрової клавіатури. Пристрій може точно визначати результати MFR, MVR і щільності при температурі випробування. Для проведення випробування розплавлений полімер видавлюється через ретельно контрольований отвір (фільєру) пристрою з використанням заданих параметрів випробування температури і тиску, створюваних системою власного вантажу. Технологія поворотного перетворювача точно визначає зсув поршня в міру екструдування полімеру і автоматично запускає тест, коли поршень знаходиться в зоні тестування. Вводяться прості параметри, такі як імена користувачів, номери посилань і номери партій, які зберігаються для подальшого виклику та представлення результатів. Іншими параметрами, що визначаються користувачем, є мультизрізи і граничні значення. Функція мультизрізів 6MPCA робить аналіз кривої потоку миттєво розпізнаваним, коли результати завантажуються в програмне забезпечення Techni-Test.

Якщо щільність матеріалу за температури випробування невідома, можна провести просте випробування щільності через видавлювання розплавленого полімеру на випробувальну відстань, зважування відрізаного матеріалу і введення ваги в мікропроцесор. Результат щільності буде автоматично розрахований та збережений для проведення тесту MFI. Після проведення кожного випробування результати відображаються на РК-дисплеї із зазначенням MFI, напруги зсуву, швидкості зсуву, в’язкості та MVR. Їх можна завантажити у вигляді CSV-файлу через вбудований роз’єм міні-USB або з’єднання Ethernet. Апарат також може постачатися з додатковим термопринтером, якщо не підключений до мережі або комп’ютера.

Система 6MPCA Melt Flow у стандартній комплектації поставляється зі змінною гільзою циліндра із загартованої сталі, стандартною випробувальною матрицею та поршнем, а також випробувальним навантаженням 2,16 кг та допоміжними пристроями для очищення. Максимальна зміна температури довжини гільзи циліндра відповідно до стандарту ISO 1133. Додаткові вантажі, а для більш важких вантажів можна встановити додатковий вантажопідйомний механізм для спрощення завантаження поршня, щоб охопити всі параметри випробувань відповідно до міжнародних стандартів випробувань. Ваговий завантажувач також можна використовувати як засіб утримання для матеріалів із високою швидкістю потоку. Додається вся документація, посібник користувача й повністю відстежуваний сертифікат калібрування.

6MPCA – це найпередовіша модель, що пропонується в лінійці індексаторів потоку розплаву Ray-Ran, в якій використовується вбудована вдосконалена мікропроцесорна технологія. Його також можна використовувати для визначення щільності матеріалу, що тестується при температурі плавлення.

Отримати комерційну пропозицію

Маса нетто: 42 кг

Довжина: 57 см

Глибина: 58 см

Висота: 70 см