Про компанію

ХЛР (ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ») – це комплексні рішення для Ваших галузевих лабораторій. Компанія покриває всі завдання з контролю якості у промисловій сфері.

1995
Заснована у 1995 році
500
Команда - 500 спеціалістів

ХЛР – це лабораторії

Нафтогазової галузі
Енергетики
Гірничо-металургійного комплексу
Машинобудування
Хімічної промисловості
Будівництва

Ми пропонуємо рішення для контролю якості
на всіх стадіях технологічного процесу

Від видобутку сировини
До виробництва кінцевого продукту
Від контролю технічних параметрів продукту
До контролю параметрів умов праці

Для вирішення поставлених завдань у нашому активі – велика матеріальна база та тісні партнерські відносини з найкращими світовими виробниками лабораторного обладнання.

Кожна друга наша поставка – це унікальне рішення з методичною підтримкою.

ХЛР також пропонує

Загальнолабораторне обладнання
Обладнання для контролю навколишнього середовища та охорони праці
Лабораторні меблі
Посуд і реактиви
Стандартні зразки і еталони
Обладнання для лабораторій ПММ

Команда спеціалістів

Експерти ХЛР максимально обізнані в задачах галузі й запропонують оптимальне рішення з нашого асортиментного портфеля. Вузькоспеціалізовані продакт-спеціалісти допоможуть із деталями підбору обладнання, а персональний менеджер – забезпечить якісне виконання на всіх етапах співпраці. Сервісна служба надасть усю технічну та методичну підтримку.

Потужності

Власне виробництво спеціальних меблів, величезні складські площі й налагоджена логістика дозволяють створювати нам достатній запас продукції й оперативно доставляти її, як тільки вона Вам знадобиться.

Особлива гордість ХЛР – сучасний складський комплекс площею 22000 м2, який не має аналогів на ринку постачальників лабораторної продукції. Тут впроваджена комп'ютерна система управління складом «WMS» (система адресного зберігання). Уся продукція зберігається у спеціальних умовах (теплий склад, контроль вологості, холодильні та морозильні камери). На екскурсіях для клієнтів Ви можете особисто дізнатися, як працює система, і перевірити умови зберігання продукції. Також до Ваших послуг наш спеціальний демозал для промислового обладнання, де ми продемонструємо всю необхідну Вам техніку.

Демонстраційний зал для промислової галузі

Про обладнання для контролю якості у промисловій галузі фахівці ХЛР знають дуже багато та можуть розповідати про нього годинами. Але з недавніх пір ми можемо демонструвати роботу приладів в окремому спеціальному демонстраційному залі! Тут Ви зможете власноруч випробувати прилади та підкріпити теоретичні знання практичними навичками. Експозиція у демозалі постійно змінюється.

Наразі демозал поділений на кілька секторів: твердометрія, дефектоскопія, зона контрольно-вимірювальних приладів, металографічні дослідження, зона координатно-вимірювальних машин, зона витратних матеріалів для пробопідготовки, випробування та контроль упаковки та тари, колориметричні дослідження.

Спеціалісти ХЛР можуть проводити демонстрації на Ваших зразках!

Калібрувальна лабораторія ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ»

Наша калібрувальна лабораторія отримала атестат про акредитацію №40069 від Національного агентства з акредитації України. У нас Ви зможете якісно і в найкоротші терміни відкалібрувати термометрична обладнання.

Щоб Ви були впевнені в якості послуг, що надаються, в ХЛР впроваджена система менеджменту якості, що відповідає вимогам стандарту ISO:9001. Усе обладнання ми поставляємо відповідно до національних ДСТУ та міжнародних ISO, ASTM, DIN, BS.