Рентгенфлуоресцентна система для безперервних поточних вимірювань і аналізу у виробничих процесах FISCHERSCOPE® X-RAY 4000
 • Особливості
 • Характеристики

Рентгенівська флуоресцентна вимірювальна система для безперервних поточних вимірювань і аналізу у виробничих процесах на плоских та штампованих стрічках, а також із формованими й штампованими контактними ділянками.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

Прилади серії FISCHERSCOPE X-RAY 4000 – це вбудовані інноваційні енергодисперсійні рентгенівські флуоресцентні вимірювальні системи (EDXRF) для застосування на промислових виробничих майданчиках. Вони спеціально розроблені для безперервного неруйнівного аналізу й вимірювання тонких шарів і систем шарів у виробничих лініях. Міцна конструкція  відповідає суворим вимогам промислового середовища.

Застосування

 • Гальванічне покриття стрічок, наприклад, контакти, штамповані компоненти
 • Вимірювання стрічок із гарячим цинкуванням
 • Фотоелектрична промисловість
 • Металеві покриття на фользі та стрічках
 • Електроніка, постачання
 • Моніторинг процесу

FISCHERSCOPE X-RAY 4000, як справжня вбудована вимірювальна система, розроблена спеціально для зручності користувача й для мінімального часу налаштування. Наприклад, перехід від однієї виробничої лінії до іншої спрощений завдяки легко регульованим напрямним конвеєра. Калібрування автоматизоване, тому виконується швидко.

Продуктивність

Інструменти серії FISCHERSCOPE X-RAY 4000 доступні в трьох версіях із різною довжиною шляху проходження. Як опція система також може бути оснащена кондиціонером.

Прилади серії X-RAY 4000 мають дуже гнучку системну архітектуру. Отже, вони можуть бути адаптовані до широкого спектру застосувань за допомогою таких модифікацій:

 • Рентгенівська трубка зі скляним вікном або мікрофокусна рентгенівська трубка з берилієвим вікном
 • Детектор: пропорційний детектор, кремнієвий PIN-діод з охолодженням Пельтьє або кремнієвий дрейфовий детектор
 • Орієнтація рентгенівського променя: знизу вгору, згори вниз або горизонтально
 • Друга вимірювальна головка для одночасного вимірювання передньої та задньої сторони об’єкта

Управління й оцінювання вимірювань, а також чітке представлення даних вимірювань виконуються на ПК за допомогою потужного та зручного програмного забезпечення WinFTM®.

Завдяки орієнтації оптики вбудованої камери вздовж променя рентгенівського випромінювання, яка правильно відображає положення та розмір точки вимірювання, можна точно націлитися на відповідні точки вимірювання.

Різноманітні інтерфейси даних дозволяють легко інтегрувати всі прилади X-RAY 4000 у системи управління промисловими процесами.

Всі X-RAY 4000 відповідають вимогам DIN ISO 3497 і ASTM B 568.

Рентгенівська флуоресцентна вимірювальна система для безперервних поточних вимірювань і аналізу у виробничих процесах на плоских та штампованих стрічках, а також із формованими й штампованими контактними ділянками.

Отримати комерційну пропозицію

Загальні технічні характеристики

 

Призначення

Енергодисперсійна рентгенівська флуоресцентна вимірювальна система (EDXRF) для безперервного аналізу й вимірювання покриттів і систем шарів у виробничих процесах

Калібрування

Повністю автоматизоване, може бути виконано просто й швидко

Моніторинг процесу

Попереджувальний ліхтар для контролю перевищення та відображення лімітів допомагає контролювати виробничий процес

Віддалене керування

Через запрограмовані завдання або через різні інтерфейси даних

Інтерфейс даних

RS-232, командні файли, автоматизація OLE, TCP / IP, PROFIBUS і PROFINET через OPC

Максимальна ширина зразка

950 мм