Гідравлічний насос для порівняльного тестування (CPP1200-X)
  • Особливості

Випробувальні насоси слугують генераторами тиску, щоби перевіряти, регулювати й калібрувати механічні та електронні прилади для вимірювання тиску за допомогою порівняльних вимірювань. Ці пристрої можна використовувати в лабораторії чи майстерні або на місці в точці вимірювання.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

  • Точно регульований двосекційний шпиндельний насос для наповнення, створення тиску і точного регулювання тиску
  • Випробувальні з’єднання, що вільно обертаються (тобто вимірювальні прилади можна орієнтувати)
  • Перевірена технологія манометра моделі CPB3800
  • Компактні розміри
  • Мала вага

Після підключення до випробувального насоса випробовуваного об’єкта й досить точного еталонного приладу для вимірювання тиску на обидва вимірювальні прилади впливатиме однаковий тиск. Порівнянням двох виміряних значень за будь-якого заданого значення тиску можна перевірити точність і/або налаштувати випробуваний прилад для вимірювання тиску.

Насос для порівняльних випробувань моделі CPP1200-X являє собою порівняльний гідравлічний насос для створення тиску до 1200 бар (17 400 фунтів на кв. дюйм). Технічно він ідентичний інструментальній базі манометра моделі CPB3800. Вбудований двосекційний шпиндельний насос із перемикальними клапанами забезпечує швидке заповнення випробувальної системи й плавне створення тиску.

Водночас точно регульований шпиндельний насос також слугує для точного регулювання тиску. Схема управління створенням тиску на базі приладу спрощує та прискорює роботу. Два контрольні з’єднання оснащені роз’ємними з’єднаннями з внутрішньою різзю G ½. Відповідні різьові адаптери доступні для калібрування приладів із різними приєднувальними  різями.

CPP1200-X також особливо примітний своїми компактними розмірами, які не змінюються під час роботи, оскільки шпиндель проходить усередині корпусу насоса. Завдяки таким розмірам, винятково міцному корпусу з АБС-пластику та пов’язаній із цим невеликій вазі CPP1200-X також особливо підходить для застосування на місці.

Застосування

  • Просте створення гідравлічного випробувального тиску на місці, і лабораторії або майстерні
  • Перевірка, регулювання й калібрування всіх типів приладів для вимірювання тиску
  • Створення гідравлічного тиску до 1200 бар (17 400 фунтів на кв. дюйм)