Високоточний термометр (CTR2000)
  • Особливості

Прецизійний термометр моделі CTR2000 включає дві версії вимірювання: одна версія підтримує лише чотирипровідні ПТС, інша версія приймає як три-, так і чотирипровідні ПТС.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

  • Діапазон температур: -200...+962°C (-328...+1763,6°F)
  • Точність: 0,01°С
  • Два канали стандартної комплектації з додатковими вісьмома каналами
  • Чотирипровідне вимірювання, опціонально трипровідне
  • Огляд і редактор зонда SMART

Цифрові високопродуктивні дво- або восьмиканальні, три- та чотирипровідні прецизійні термометри підходять для використання з каліброваними й некаліброваними датчиками Pt100. Він характеризується розширеними функціями, що забезпечують зручність використання та низькі експлуатаційні витрати.

У процесі використання відкаліброваних датчиків із прецизійними термометрами серії CTR2000 можна вибирати між збереженням даних калібрування в пам’яті приладу або фірмового роз’єму SMART-датчика. Калібрувальні дані постійно залишаються з датчиком у цьому роз’ємі, який прецизійний термометр серії CTR2000 миттєво розпізнає, забезпечуючи максимальну точність вимірювань.

Використовуючи вбудовану процедуру калібрування, прилади серії CTR2000 можна повторно відкалібрувати за допомогою каліброваного еталонного резистора, що простежується. Ця функція захищена паролем.

Інші функції були додані для серії CTR2000 у процесі використання датчиків SMART, наприклад, контроль температури й монітор стану калібрування.

Пристрій контролю температури постійно відстежує температуру датчиків SMART, і якщо будь-які з них використовуються за межами їхнього зазначеного робочого діапазону, запис історії датчиків оновлюється.

Отже, можна з першого погляду побачити, чи датчики будь-коли використовувалися за межами каліброваного діапазону, оскільки це може вплинути на достовірність їх калібрування. Монітор стану калібрування попереджає за допомогою повідомлення на екрані, коли датчик SMART підлягає повторному калібруванню.

Застосування

  • Прецизійний термометр для точного вимірювання температури в діапазоні від -200 до +962°C (від -328 до +1763,6°F)
  • Еталонний прилад для випробувань, налаштування й калібрування приладів для вимірювання температури на заводах і в калібрувальних лабораторіях
  • Автономна комплексна система, яка підходить також для вимірювання / калібрування на місці