Комплект для обслуговування гідравліки CPG-KITH
  • Особливості

Гідравлічний сервісний комплект CPG-KITH є ідеальним інструментом для гідравлічних випробувань, налаштування й калібрування механічних і електронних приладів вимірювання тиску за допомогою порівняльних вимірювань або налаштування реле тиску. Ці та інші випробування можна швидко й надійно провести в лабораторії чи майстерні або на місці в точці вимірювання. Із сервісним комплектом сервіс і технічне обслуговування стають більш повними, безпечними й гнучкими. Комплект вирізняється високоякісним оздобленням, зручний і міцний, а також підходить для сервісного використання.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

  • Перевірка й налаштування манометрів, датчиків тиску, реле тиску або запобіжних клапанів
  • Еталонна модель CPG1500 приладу з 0,05% повної шкали
  • Гідравлічна версія до 700 бар (10 000 фунтів на кв. дюйм)
  • Чітке та просте управління

Компоненти

Сервісний комплект складається з гідравлічного ручного випробувального насоса для створення заданого випробувального тиску, а також високоточного цифрового манометра моделі CPG1500 як еталонного приладу. Як робоче середовище використовується повітря. Різні адаптери підключення також доступні в тестовому наборі. Усі компоненти ретельно укладено в кейсі й захищено для транспортування всередині приміщення.

Проста функція

Якщо до випробувального насоса підключити об’єкт і прецизійний цифровий манометр моделі CPG1500, то після ввімкнення насоса на обидва прилади буде впливати однаковий тиск. За допомогою клапана точного регулювання точно встановлюється випробувальний тиск. Через порівняння двох виміряних значень за будь-якого заданого значення тиску можна виконати перевірку точності та/або налаштування випробуваного приладу для вимірювання тиску.

Програмне забезпечення WIKA-Cal

Зібрані дані з реєстратора даних цифрового манометра можуть бути передані бездротовим зв’язком у калібрувальне програмне забезпечення WIKA-Cal для подальшого оцінювання. WIKA-Cal також пропонує, окрім калібрування з підтримкою ПК, управління калібруванням і даними приладу в базі даних SQL. Для передавання даних доступний інтерфейс Wika-Wireless.

Застосування

  • Нафтогазова промисловість
  • Ремонтно-сервісні об’єкти
  • Калібрувальні сервісні компанії та сфера послуг
  • Просте калібрування просто на місці