Тестування клеїв та герметиків
  • Особливості

Atlas пропонує найширший спектр рішень для природних і прискорених зовнішніх та лабораторних випробувань клеїв і герметиків, як для дослідних цілей, так і для випробувань відповідно до міжнародних стандартів. Клеї та герметики включають широкий спектр продуктів і галузей застосування. Адгезиви можуть включати чутливі до тиску (PSA) або затверділі продукти (термореактивні, УФ / ЕБ, вологі або хімічно отверджувані) різних хімічних речовин (акрилові, епоксидні смоли, уретани тощо) і можуть бути однокомпонентними (1K) або двокомпонентними 2K). Форми включають клеї, стрічки, плівки та герметики як у постійних, так і в переміщуваних / знімних продуктах у різних галузях промисловості (автомобілебудування, будівельні матеріали, знаки й етикетки, текстиль, упаковка тощо).

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

Герметики включають різні форми, серед яких бар’єри, крайові стрічки й ущільнювачі, що наносяться в рідкому вигляді, а також екструдовані продукти: герметики й формовані ущільнювачі, що використовуються в каркасних конструкціях, виробах для вікон і будівельних системах, наприклад, фасадних системах зовнішньої ізоляції (EIFS) , архітектурних навісних стінах і автомобілебудування.

Рішення від Atlas

Клеї та герметики є важливими компонентами багатьох продуктів; розуміння їх продуктивності й терміну служби в різних умовах має вирішальне значення. Компанія Atlas пропонує безліч відкритих і лабораторних випробувальних майданчиків та методів для перевірки довговічності цих продуктів.

У лабораторних стандартах і методах випробувань на УФ-випромінювання й погодні умови використовуються або флуоресцентно-конденсаційні УФ-тести, або ксенонові прилади. Прилади SUNTEST можна використовувати для конкретних дослідних цілей. Послуги з контрактних випробувань із цими приладами також можуть бути виконані в комерційних лабораторіях Atlas.

Стандарти тестування

Ключові застосовувані стандарти (частковий список) включають:

  • ASTM C732-06 «Стандартний метод випробування на вплив штучного вивітрювання на старіння латексних герметиків»
  • ASTM C793-05 «Стандартний метод випробувань на вплив прискореної атмосферної дії в лабораторних умовах на еластомірні герметики для швів»
  • ASTM C1257-06a «Стандартний метод випробувань на прискорене вивітрювання герметиків, що виділяють розчинник»
  • ASTM C1501-04 «Стандартний метод випробувань на стабільність кольору герметиків для будівельних конструкцій, що визначається лабораторними процедурами прискореної атмосферної дії»
  • ASTM C1442-06 «Стандартна практика проведення випробувань герметиків із використанням обладнання для штучного атмосферного впливу»
  • ASTM C1519-04 «Стандартна практика оцінювання довговічності герметиків для будівельних конструкцій за допомогою лабораторних процедур прискореної атмосферної дії»
  • ISO 11431 «Спорудження будівель. Сполучні матеріали. Визначення адгезійних / когезійних властивостей герметиків після дії тепла, води і штучного світла через скло»
  • ISO 11617 «Будівлі та цивільне будівництво. Герметики. Визначення змін зчеплення й зовнішнього вигляду еластичних атмосферостійких герметиків після впливу на статично затверділі зразки штучного атмосферного впливу та механічного циклювання»
  • ISO 11528 «Будинки та цивільні інженерні споруди. Герметики. Визначення тріщин і розтріскування після дії штучного або природного атмосферного впливу»
  • ISO 19862 «Будівлі та будівельні роботи. Герметики. Стійкість до циклічного стиску за прискореного атмосферного впливу»
  • Технічна рекомендація RILEM TC 139-DBS «Довговічність будівельних герметиків. Метод випробувань на довговічність. Визначення змін адгезії, зчеплення й зовнішнього вигляду еластичних атмосферостійких герметиків для фасадних швів, що швидко деформуються, після впливу штучного атмосферного впливу». Матер. структура 2001, 34 (грудень), с. 579–588.
  • Технічна рекомендація RILEM TC 190-SBJ «Прогнозування терміну служби герметизованих швів будівель та споруд. Метод випробувань на довговічність. Визначення змін адгезії, зчеплення й зовнішнього вигляду еластичних атмосферостійких герметиків після впливу на статично отверджені зразки штучного атмосферного впливу й механічного циклування». Матер. структура 2008, 41 (9) (листопад), с. 1497–1508