facebook

Індентор за Роквеллом UPI/6005

  • Особливості

Особливості

Діаметр валу: ø 6,35 мм

Деталі калібрування: індентор UPI/6005 відповідає вимогам DIN EN ISO 6508-2 та ASTM E18 клас B і відкалібрований відповідно до стандартів лабораторією, акредитованою ISO 17025 RvA. Акредитована лабораторія ISO / IEC 17025 RvA (Dutch Accreditation Council, Рада з акредитації Нідерландів) забезпечує подвійну сертифікацію DIN EN ISO / ASTM для мір твердості й інденторів.

RvA, як і UKAS, Dakks, COFRAC, NVLAP, A2LA, є членами ILAC (International Laboratory Accreditation Cooperation, Міжнародне співробітництво з акредитації лабораторій). Сертифікати, видані UPI Laboratories для мір твердості й інденторів, відповідають або перевищують відповідні вимоги ISO / ASTM для випробування на твердість і відповідність вимогам до акредитованих / сертифікованих організацій NADCAP.

Калібрувальні шкали: A, C, D, N

Калібрування темп.: (23 ± 2) °C

Відносна вологість: < 70 %

Термін придатності: ISO 6508-2 рекомендує безпосередньо перевіряти індентор твердості за Роквеллом через два роки використання.

Невизначеність:  повідомлена розширена невизначеність базується на стандартній невизначеності вимірювання, помноженій на коефіцієнт охоплення k, таким чином, що ймовірність охоплення відповідає приблизно 95 %. Стандартна невизначеність визначається згідно з EA 04/2.

Простежуваність:  вимірювання виконуються з використанням стандартів, для яких була продемонстрована простежуваність до (між)національних стандартів RvA.

Зовнішній вигляд алмазної поверхні: відповідно до чинних стандартів.

зателефонувати