Полірувальні суспензії
  • Особливості
  • Характеристики
  • Завантаження

Алмазні суспензії – розумна альтернатива для металографічної пробопідготовки

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

Aka-суспензії

Для економії часу й витрат обирайте наші Aka-суспензії. Співвідношення суспензії та лубриканту залежить від матеріалу, що обробляється, обраного диску й зовнішніх умов. Корекція цього співвідношення дає змогу досягти мінімально можливого часу пробопідготовки. Aka-суспензії доступні з полі- та монокристалічними алмазами, а також із високою й надвисокою концентрацією алмазів. Для чутливих до води матеріалів доступна також безводна версія.

Алмазні суспензії «2-в-1»

Для найзручнішої пробопідготовки ідеально підходять алмазні суспензії «2-в-1». DiaMaxx та DiaDoublo – це готові суміші алмазної суспензії та лубриканту. Використовуючи лише одну рідину в кількості, необхідній для правильного змащування, ви автоматично отримуєте необхідну кількість алмазів. Це спрощує та підвищує ефективність процесу підготовки зразків. Доступні два види суспензій: DiaMaxx (суспензія Aka+ із високою концентрацією та високоефективний лубрикант Aka-Lube Clear+ для найкращої продуктивності) і DiaDoublo – економічне рішення для всіх стандартних завдань. Обидва продукти доступні з полікристалічними й монокристалічними алмазами, а DiaDoublo також у безводній версії.

Безводні алмазні суспензії

Для підготовки чутливих до води матеріалів ми розробили як «нормальну» алмазну суспензію, так і суспензію «2-в-1». Вони зроблені з використанням гліколю та містять менше 0,1% води, а зразки при цьому легко очищуються. Безводні суспензії доступні з полікристалічними алмазами.

Полікристалічні алмази

Полікристалічні алмази утворені з багатьох невеликих окремих кристалів. Під час підготовки вони руйнуються, неперервно відкриваючи нові ріжучі кромки. Вони лишаються гострими під час руйнування, а тому підходять для пробопідготовки твердих матеріалів і у випадках, коли потрібно швидко видалити матеріал.

Монокристалічні алмази

Монокристалічні алмази містять лише один окремий кристал із меншою кількістю ріжучих кромок. Вони не такі ефективні, як полікристалічні алмази, але дуже добре підходять для роботи з більш м’якими матеріалами.

Особливості

Концентрація алмазів

Для наших продуктів ми використовуємо виключно високоякісні алмази з дуже малим розкидом у розмірах зерен і з дуже високою концентрацією. Ми пишаємося цим, тому вказуємо тип алмазів, концентрацію та розподіл за розміром зерен на етикетках наших продуктів для порівняння. Наші продукти містять однакову кількість алмазів у ct (вага) у всіх партіях і є або 100% полікристалічними, або 100% монокристалічними. 

Стабільні суспензії

Сьогодні багато верстатів для пробопідготовки оснащені автоматичними системами дозування. Для досягнення відтворюваних результатів абсолютно необхідні стабільні суспензії. В іншому випадку концентрація алмазів з часом зміниться, що вплине на результати підготовки зразків. Тому всі наші суспензії стабільні й забезпечують найкращі результати. 

Екологічно чисті

Наші алмазні суспензії є або водними, або, у випадку безводних суспензій, мають у своєму складі гліколь. Не використовуються розчинники чи інші домішки, і всі суспензії біологічно розкладаються.

Алмазні суспензії – розумна альтернатива для металографічної пробопідготовки

Отримати комерційну пропозицію

Полікристалічна алмазна суспензія Aka-Poly для швидкого видалення матеріалу та економії часу (використовується разом із лубрикантом для змащування й охолодження).

 Полікристалічна алмазна суспензія з лубрикантом DiaMaxx Poly – це готова суміш лубриканту й суспензії, високостабільна і, відповідно, забезпечує відтворювані результати. DiaMaxx створено на основі суспензій із високими концентраціями та лубриканту для швидкого знімання матеріалу (Aka-Lube Clear+). Суміш не містить олій, тому надзвичайно легко очищується.

Полірувальна суспензія з оксиду алюмінію – суспензія для фінального полірування, нейтральна, з реагентом, що запобігає висиханню. Доступна зернистість: 50 нм.

Полірувальна суспензія Colloidal Silica – кремнієва суспензія для фінального полірування з речовиною, що перешкоджає висиханню. Доступна зернистість: 50 нм.

 

Доступні зернистості

Полікристалічні алмазні суспензії

На водній основі

Безводні

DiaMaxx

DiaDoublo

Aka-Poly

Aka-Poly+

DiaDoublo

Aka-Poly

15 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

       ✲      

     ✲        

9 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

       ✲      

     ✲        

6 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

       ✲      

     ✲        

3 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

       ✲      

     ✲        

2,5 мкм

             

 

               

 

 

 

1 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

       ✲      

     ✲        

0,7 мкм

               

 

             

 

 

 

0,5 мкм

 

 

               

 

 

 

0,25 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

       ✲      

     ✲        

0,1 мкм

 

 

               

 

 

 

0,05 мкм

 

 

       ✲    

 

 

 

0,025 мкм

 

 

               

 

 

 

  

Доступні зернистості

Монокристалічні алмазні суспензії

На водній основі

DiaMaxx

DiaDoublo

Aka-Poly

Aka-Poly+

15 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

9 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

6 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

3 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

1 мкм

        

       ✲        

      ✲        

     ✲       

Алмазні суспензії – розумна альтернатива для металографічної пробопідготовки

Отримати комерційну пропозицію

Завантаження