ХЛР на Міжнародному промисловому форумі: інновації та автоматизація!
ХХІ Міжнародний промисловий форум успішно пройшов у Києві. ХЛР взяв участь у події, представивши новітні рішення для контролю якості в промисловій галузі й автоматизації підприємств.
ХЛР на Міжнародному промисловому форумі: інновації та автоматизація!

Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових, офіційно сертифікованих Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI). Масштабний форум щоразу об’єднує представників металообробної, машинобудівної та суміжних сфер, а також пропонує насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій.

ХЛР – давній партнер форуму. Тож і цьогоріч компанія разом з іншими провідними промисловими підприємствами України була учасником події, що відбулася 30 травня й 1 червня в Міжнародному виставковому центрі Києва.

На виставці компанії-учасники презентували новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги. ХЛР на форумі представив такі рішення:

  • Сканувальні системи для трубопроводів Guided Ultrasonics Limited. Цей постачальник ХЛР –лідер у встановленні стандартів моніторингу трубопроводів у всьому світі. Саме британська компанія запроваджувала новий метод неруйнівного контролю – ультразвукове тестування спрямованими хвилями.
  • Універсальні випробувальні машини від Hegewald & Peschke: статичні випробувальні машини, машини для спеціальних випробувань і універсальну статико-динамічну випробувальну машину INSPEKT MICRO LC100N.
  • Обладнання для вимірювання твердості матеріалів виробництва Innovatest: твердоміри Брінелля, Роквелла, Віккерса, універсальні твердоміри, а також спеціальні рішення, як, наприклад, систему для роботи з великогабаритними деталями NEMESIS 9800.
  • Прилади для вимірювання температури в ливарному виробництві від провідного виробника аналізаторів для промислового інфрачервоного безконтактного вимірювання температури AMETEK Land.

Також «Хімлаборреактив» запропонував сучасне обладнання для автоматизації процесів, зокрема від компанії Schneider Electric.

Два дні форуму промайнули швидко. Команда промислового напряму ХЛР була рада спілкуванню з давніми партнерами й новими знайомими. До стенду компанії навіть завітали школярі – такий яскравий вигляд він мав! Та якщо Ви з якоїсь причини не змогли долучитися до Міжнародного промислового форуму – ми радо відповімо на всі Ваші запитання й допоможемо обрати обладнання. Звертайтеся!

У мене є питання...

Вітаю!

Вам, можливо, буде цікаво:
Новинки від ХЛР на XXII Міжнародному промисловому форумі
11 / 06 / 2024
Новинки від ХЛР на XXII Міжнародному промисловому форумі
ХЛР запрошує на ХХІІ Міжнародний промисловий форум
21 / 05 / 2024
ХЛР запрошує на ХХІІ Міжнародний промисловий форум
Аналізуємо ґрунт з HMP – відновлюємо інфраструктуру!
14 / 05 / 2024
Аналізуємо ґрунт з HMP – відновлюємо інфраструктуру!
Розвиваємо авіаційну інфраструктуру – ділимося досвідом
19 / 04 / 2024
Розвиваємо авіаційну інфраструктуру – ділимося досвідом
SCHOTT  – виробник високоякісних оптичних матеріалів і новий постачальник ХЛР
02 / 04 / 2024
SCHOTT – виробник високоякісних оптичних матеріалів і новий постачальник Х...
Семінар «Застосування цементобетонів»: ХЛР запропонував рішення для контролю якості
28 / 03 / 2024
Семінар «Застосування цементобетонів»: ХЛР запропонував рішення для контрол...
Конференція СOATINGS_UA: разом забезпечимо зростання українського ринку покриттів!
06 / 03 / 2024
Конференція СOATINGS_UA: разом забезпечимо зростання українського ринку пок...
Із Різдвом та Новим роком!
29 / 12 / 2023
Із Різдвом та Новим роком!