Розвиваємо авіаційну інфраструктуру – ділимося досвідом
Сталий розвиток інфраструктури авіаційного транспорту – у воєнний час завдання не з легких. На перший план виходять питання відновлення руйнувань та утримання в дієздатному стані тієї інфраструктури, що вціліла. Саме цим проблемам була присвячена конференція, організована кафедрами інфраструктури авіаційного транспорту та комп’ютерних технологій будівництва й реконструкції аеропортів Факультету наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету України.
У заході взяли участь держслужбовці, наукова спільнота, представники бізнесу. На І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сталий розвиток інфраструктури авіаційного транспорту: проблеми утримання та відновлення» були і представники ХЛР, а саме фахівці відділу обладнання для контролю якості у виробничій сфері.
Під час конференції порушувалися питання архітектури, проєктування, будівництва й експлуатації аеродромів і аеропортів, сучасних аеропортових технологій, використання геоінформаційних систем у діяльності аеропортів, говорили про екологічну безпеку.
Фахівці ХЛР підготували доповідь «Прилади для неруйнівного контролю цементобетону транспортних споруд», де, зокрема, розповіли про:
- Перевірку товщини бетонного шару і його стійкість до руйнування
- Виявлення корозії та визначення діаметру стрижню арматури
Усі ці дослідження здійснюються неруйнівними методами завдяки приладам компаній James Instruments Inc. (США) і Screening Eagle Technologies AG (Швейцарія). Але не тільки наукова та бізнес-спільнота в авіагалузі тепер знають про можливості обладнання від ХЛР. Переходьте й Ви за посиланнями і детальніше читайте про контроль якості на будівельній ділянці, а також про дослідження та діагностику будівельних матеріалів.