Портативний універсальний вихрострумовий дефектоскоп MIZ 21C
  • Особливості
  • Характеристики
  • Завантаження

Представляємо MIZ-21C, найдосконаліший портативний прилад із можливостями наземного масиву. По-справжньому доступний MIZ-21C ідеально підходить для аерокосмічної, нафтогазової, виробничої, енергетичної промисловості. Ергономічний дизайн, тривалий час автономної роботи та інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран дозволяють користувачеві без втоми оглядати більше областей швидше, ніж будь-коли.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

Завдяки таким функціям, як вимірювання глибини, повністю герметичний блок, відмінний діапазон робочих температур, до 10 годин роботи від батареї, великий обсяг внутрішньої пам'яті та багато іншого, MIZ-21C забезпечує максимальну ефективність і цінність перевірки. 

Заощадження часу та грошей

MIZ-21C — це швидка, дуже портативна та економічна заміна для контролю методом капілярної дефектоскопії (PT) та методом магнітопорошкового контролю (MT). Опція поверхневого масиву може скоротити час контролю до 95% порівняно зі стрижневими датчиками.

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран MIZ-21C та просте, але потужне вбудоване програмне забезпечення дозволяють користувачам виконувати перевірку в найкоротші терміни, пропонуючи швидке налаштування та безпроблемну роботу. 

Огляд більшої кількості ділянок

MIZ-21C розроблений для зручності користувача. Його можна тримати вдвічі довше, ніж інші портативні пристрої Eddy Current. Невеликий форм-фактор дозволяє користувачам оглядати важкодоступні ділянки та компоненти, що недоступно для інших приладів. MIZ-21C привносить потужність наземного масиву в небачені раніше можливості. 

Поліпшене  виявлення дефектів

MIZ-21C вирізняється найкращою в галузі якістю сигналу, що забезпечує на 25% кращу здатність виявлення дефектів. У поєднанні з наземним масивом користувачі можуть бути впевнені, що МІЗ-21С забезпечить найбільш ретельну перевірку у своєму класі.

Розроблений для широкого спектру застосувань

MIZ-21C забезпечує перевагу контролю в багатьох додатках.

Визначення глибини тріщин чи корозії. Визначення глибини є критичною потребою в багатьох галузях перевірки визначення глибини тріщини, ступеня проникнення корозії чи інших типів визначення розміру дефекту. MIZ-21C використовує криві глибини, отримані під час калібрування за стандартом із відомими показаннями. Ці ознаки є репрезентативними для дефектів, які мають бути виявлені. Вимірювання глибини можна зробити за допомогою звичайних датчиків або датчиків Surf-X Array. Для ближньої або дальньої поверхні (ID та OD) необхідно визначити через різний відгук. При створенні кривих глибини їх можна визначити за амплітудою, вольтами або фазовим кутом, і для отримання найкращих результатів доступно безліч типів кривих найкращої відповідності

Виявлення тріщин поблизу кріпильних отворів. Олівцеві щупи — це варіант для виявлення невеликих тріщин безпосередньо поблизу від кріпильних отворів. Інспектор використовує відомий стандарт тріщин або надрізів для налаштування індикатора сигналу МІЗ-21С. Потім, скануючи зразок, інспектор може оцінити глибину та довжину поверхневих тріщин, порівнявши фазу й амплітуду вихрострумового сигналу, що генерується, з еталонним сигналом.

Швидкий та простий варіант – використовувати доступні можливості наземного масиву приладу MIZ-21C та зонда Surf-X Array. Цей підхід може спростити огляд і завершити його за менший час порівняно з більш традиційними методами

Багатошаровий контроль корозії. Виявлення корозії є одним із найбільш важливих та складних аспектів огляду планера. Зміни товщини шкіри, а також різні багатошарові структури зазвичай ускладнюють розпізнавання сигналів. МІЗ-21С здатний пробивати товсті секції. Виключне співвідношення сигнал/шум допомагає інспекторам розпізнавати навіть невеликі втрати матеріалу. Двочастотний режим із мікшуванням майже усуває небажані сигнали, викликані різними повітряними зазорами між шарами, які можуть «маскувати» потрібний сигнал.

Виявлення багатошарових підповерхневих тріщин. Застосування масиву вихрових струмів із ручним приладом MIZ-21C та датчиком масиву Surf-X ідеально підходить для цього важливого ​​аерокосмічного додатку.

Вимірювання провідності та товщини покриття. Використовуйте цифрові вимірювання електропровідності (питомого опору) для характеристики/сортування матеріалів. Безпосередньо вимірюйте провідність металів та сплавів, таких як алюмінієві конструкції, за допомогою спеціальних датчиків провідності з широким діапазоном робочих частот. Або виміряйте покриття, що не провадить, таке як фарба. MIZ-21C пропонує широкий діапазон вимірювань провідності та товщини. 

Три моделі для задоволення ваших потреб та бюджету

  • МІЗ-21С-СФ: одночастотний, провідність
  • MIZ-21C: двочастотний обертальний сканер провідності.
  • MIZ-21C-Array: двочастотний, кондуктометричний, обертальний сканер, масив вихрових струмів (ECA). 

Особливості

MIZ-21C оснащений функціями, що забезпечують перевагу під час перевірки.

MIZ-21C – це доступний та функціональний портативний пристрій, що може виконувати перевірки практично в будь-якому місці. З найкращими у своєму класі функціями, які не тільки заощаджують час, а й відчиняють двері для нових можливостей контролю. 

Поверхневий масив у портативному пристрої

Економічне портативне рішення, що забезпечує значні переваги порівняно з випробуваннями на пенетрантні рідини (PT) та випробуваннями на магнітні частинки (MT).

Збільште час безвідмовної роботи, де б ви не перебували

Час автономної роботи до 10 годин, тому користувачі можуть використовувати пристрій протягом усієї зміни без підзаряджання.

Змінні батареї, що підтримують 24-годинну роботу

 Універсальні кнопки символів і багатомовне програмне забезпечення

Єдина модель для використання та розповсюдження в усьому світі.

Кнопки з універсальними символами керують усіма функціями та ідеально підходять для огляду в рукавичках. 

Ергономічний дизайн

Невеликий, легкий та зручний для роботи в обмеженому просторі. MIZ-21C зводить до мінімуму втому руки, характерну для інших портативних інструментів. 

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран

Швидко обертайте, масштабуйте та панорамуйте за допомогою ємнісного дисплея двома пальцями.

Екранна клавіатура ще більше підвищує ефективність роботи користувача. 

Гнучке підключення

Інтерфейс і передача файлів через USB, Wi-Fi та Bluetooth. 

Робота у промислових умовах

Повністю герметичний та розрахований на більшість температур зовнішнього повітря

Випробований на ударостійкість і вібрацію для використання у важких умовах 

Універсальний

Стандартний фітинг ¼-20 для підключення стандартних аксесуарів

Знімний чохол із регульованими ремінцями та підставкою в комплекті

Представляємо MIZ-21C, найдосконаліший портативний прилад із можливостями наземного масиву. По-справжньому доступний MIZ-21C ідеально підходить для аерокосмічної, нафтогазової, виробничої, енергетичної промисловості. Ергономічний дизайн, тривалий час автономної роботи та інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран дозволяють користувачеві без втоми оглядати більше областей швидше, ніж будь-коли.

Отримати комерційну пропозицію

Розмір (В × Ш × Г)

267 × 122 × 38 мм (10,5 × 4,8 × 1,5 дюйма)

Вага (разом із батареями та кришкою)

1,2 кг (2,6 фунта)

Мультисенсорний дисплей

5,7 дюйма (480 x 640 пікселів)

Термін служби батареї

До 10 годин

Вихрострумовий з'єднувач

18-контактний Lemo

З'єднувач масиву вихрових струмів

26-контактний Lemo

Зв'язок

USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth

Кодувальники

2 осі, квадратура

Розпізнавання та налаштування зонда

Автоматичний із чіпом Zetec ID

Входи котушки

MIZ-21C-SF: 1, MIZ-21C: 1, MIZ-21C-ARRAY: 3

Частоти на часовий інтервал

MIZ-21C-SF: 1, MIZ-21C: 2, MIZ-21C-ARRAY: 2

Канали даних

MIZ-21C-SF: 32, MIZ-21C: 64, MIZ-21C-ARRAY: 192

Максимальна кількість котушок зонда

MIZ-21C-SF: 2, MIZ-21C: 2, MIZ-21C-ARRAY: 32

Діапазон частот

Від 5 Гц до 10 МГц

Вихід генератора

До 12 Vpp (19 Vpp для ECA) з кроком 0,1 В

Режими упорскування

Безперервний та супермультиплексний

Посилення приймача

Від 10 до 123 дБ

Дозвіл даних

16 біт

Опір зонда

50 Ом

Фільтри

Медіана, фільтр верхніх частот, фільтр нижніх частот, фільтр верхніх частот 2 (регульований CC), смуговий фільтр, викид, відношення сигнал/шум

Будильники

Регульована коробка, сектор і полярність, регульована гучність звуку, підтримка навушників

Частота провідності

60, 120, 240 та 480 кГц

Специфікація провідності

Цифрове зчитування від 0,9 до 110 % IACS (від 0,5 до 70 МС/м), точність у межах ± 0,5 % IACS від 0,9 % до 65 % IACS та в межах ± 1,0 % значень більше 65%

Товщина непровідного покриття

Може вимірювати товщину непровідного покриття, від 0 мм до 1000 мм. Точність 0,025 мм (±0,001 дюйма) у діапазоні від 0 до 0,64 мм

Обертальний сканер

• MIZ-21C-SF: ні;

• MIZ-21C: так;

• MIZ-21C-ARRAY: так;

• Ротаційний сканер Zetec, інші

Максимальний розмір файлу даних

60 с або 10 м

Мови

Англійська, іспанська, французька, німецька, китайська, японська, португальська

Сховище

128 Гб

Калібрування приладу

Відповідає стандарту ISO/IEC 17025:2005, відповідає або перевищує вимоги виробника

Напруга

Відповідає стандарту ISO/IEC 17025:2005, відповідає або перевищує вимоги виробника

Частота

від 50 до 60 Гц

Вихідна напруга

15 В постійного струму

Максимальна потужність

40 Вт

Робоча температура

Від -10°C до 50°C (від 14°F до 122°F)

Температура зберігання

Від -20°C до 70°C (від -4°F до 158°F) (без батарей)

Відносна вологість

95% без конденсації

Представляємо MIZ-21C, найдосконаліший портативний прилад із можливостями наземного масиву. По-справжньому доступний MIZ-21C ідеально підходить для аерокосмічної, нафтогазової, виробничої, енергетичної промисловості. Ергономічний дизайн, тривалий час автономної роботи та інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран дозволяють користувачеві без втоми оглядати більше областей швидше, ніж будь-коли.

Отримати комерційну пропозицію

Завантаження