ПЗ для імпульсного вихрострумового контролю Lyft
 • Особливості
 • Характеристики

Eddyfi Lyft® – це передове програмне забезпечення для збору й аналізу даних імпульсного вихрострумового контролю. Воно може похвалитися інтуїтивно зрозумілим робочим процесом, що дозволяє технічним фахівцям отримувати найкращі дані в польових умовах, і унікальними розширеними інструментами аналізу для досягнення найвищого рівня достовірності перевірки.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

 • Підтримує технологію PECA;
 • Алгоритм компенсації товщини стінки (CWT);
 • Розширений аналіз Tau-scan™ та PermTool™;
 • Можливості оновлення Wi-Fi;
 • Можливості дистанційного керування (Lyft Pro);
 • Підтримка спеціалізованих та користувальницьких датчиків.

Чому слід перейти на останню версію Lyft?

Lyft GO та Lyft PRO постійно вдосконалюють програмне забезпечення для збору й аналізу даних PEC. Lyft PRO представляє PermTool™, перший у світі інструмент, який відрізняє хибні результати від реальних позитивних результатів даних PEC.

 Можливості

 • Графічний інтерфейс простіший, ніж будь-коли;
 • PermTool™;
 • Крива аналізу Tau-Scan™;
 • Підвищена впевненість у перевірці;
 • Інтуїтивно зрозумілі робочі процеси. 

Автоматизоване програмне забезпечення для надійних та відтворюваних результатів

Lyft оснащений засобами автоматизації та передовими алгоритмами, що усувають залежність від оператора завдяки потужності технології SmartPULSE™. Він автоматично оптимізує параметри генератора і приймача (посилення, тривалість, часові строби, фільтри тощо).

SmartPULSE також регулює вимірювання товщини стінки (WT) для забезпечення оптимальної продуктивності й відтворюваності, обмежуючи при цьому потребу в додаткових знаннях про імпульсні вихрові струми. Зручне для користувача програмне забезпечення з підтримкою мультитач також включає кілька інноваційних функцій, серед них і візуалізацію С-скана в режимі реального часу (сіткове відображення й динамічні режими), повні вимірювання товщини стінки (корозія внутрішнього та зовнішнього діаметра), а також повне управління оглядом і складання звітів.

 Ми пропонуємо наше програмне забезпечення або за річною передплатою, або за безстроковою ліцензією із вбудованими оновленнями. 

Унікальний інструмент Lyft – інструмент для вимірювання товщини стін невеликих дефектів.

Недостатній розмір є добре відомим явищем для PEC, коли дефекти менші, ніж площа усереднення датчика, здаються дрібнішими, ніж вони є насправді. Інструмент Lyft Compensated Wall Thickness (CWT) пом'якшує це явище, кількісно визначає мінімальну товщину стінки певної ділянки на C-скані. Спеціалізовані алгоритми інструменту CWT ізолювали внесок дефекту сигнал А-скана, щоб більш точно обчислити його мінімальну товщину стінки. 

Програмне забезпечення Lyft PRO для настільного аналізу

Lyft PRO забезпечує розширений аналіз даних Lyft і має той самий графічний інтерфейс користувача, що і програмне забезпечення Lyft, це спрощує навчання й дозволяє отримати вигоду з великих макетів даних. У результаті інструменти Lyft збирають дані в польових умовах, тоді як аналітики старанно працюють над отриманням цінності зі здобутих даних.

Lyft PRO спрощує аналіз даних перевірок із кількох інструментів Lyft. Він також має режим дистанційного керування, що дозволяє підключати комп'ютер до інструменту Lyft і виконувати збір даних. Крім того, програмне забезпечення має функції для створення більш докладних звітів, інструменти для зіставлення параметрів калібрування між зонами сканування та використання переваг Tau-scan™ і PermTool™, унікальних для Lyft, для розширеного аналізу й підвищення достовірності перевірки. 

Вбудоване програмне забезпечення Lyft GO та Lyft PRO для портативних комп'ютерів

Програмна екосистема Lyft перебуває в постійному розвитку. Lyft GO – це надійне та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення для збору даних на пристрої Lyft. Lyft PRO використовує той самий інтерфейс користувача, що й Lyft GO, з додатковими функціями для аналізу, і є основним інструментом для розширеного аналізу даних. Тепер із новими PermTool™ і Tau-scan™ Lyft PRO є першим програмним забезпеченням у галузі, яке пропонує розширені аналітичні криві, призначені для більш глибокого розуміння сигналу PEC і підвищення достовірності результатів контролю.

SurfacePro 3D— це програмне забезпечення для візуалізації та створення звітів, сумісне з Lyft. Воно призначене для автоматичного створення компонентів і накладання зшитих даних С-скану. Імпортуйте звіти Lyft, створюйте 3D-компоненти й автоматично зшивайте карти кольорів. Легко імпортуйте, експортуйте, створюйте й редагуйте шаблони звітів. Компілюйте та об'єднуйте дані перевірки з пов'язаними зображеннями, параметрами перевірки і таблицями дефектів для швидкого створення переконливих звітів.

Eddyfi Lyft® – це передове програмне забезпечення для збору й аналізу даних імпульсного вихрострумового контролю. Воно може похвалитися інтуїтивно зрозумілим робочим процесом, що дозволяє технічним фахівцям отримувати найкращі дані в польових умовах, і унікальними розширеними інструментами аналізу для досягнення найвищого рівня достовірності перевірки.

Отримати комерційну пропозицію

Найменування

Lyft GO

Lyft PRO

CWT

+

+

Калібрування Tau-scanтм

+

+

Сигнал Tau-scanтм

 

+

PermToolтм

 

+

Віддалене управління

 

+