ПЗ для вихрострумових дефектоскопів Magnifi
  • Особливості
  • Характеристики

Magnifi – це просто передове програмне забезпечення для збору та аналізу даних за декількома технологіями для електромагнітного контролю. Magnifi 4 – це технологічний квантовий стрибок. Наше інтегроване програмне забезпечення для збору й аналізу даних електромагнітного контролю вирізняється інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом користувача (GUI), що ідеально підходить для сучасних пристроїв, потужними функціями звітності та управління даними, а також простою конфігурацією контролю.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

Magnifi підтримує більшість технологій одноелементних датчиків і масивів котушок та контролю поверхонь. Завдяки потужному графічному інтерфейсу й функціям більше немає необхідності перемикатися з одного програмного забезпечення на інше.

 Простіший, ніж будь-коли, графічний інтерфейс користувача

Повністю перероблений графічний інтерфейс створений для сучасних пристроїв, що скорочує час навчання й підвищує продуктивність.

 Виключне керування даними

Проєкти, перевірки та установки створюються й управляються з централізованого місця. Можна швидко отримати всю необхідну інформацію з перевірки, завантаживши файл даних. Усі файли перевірок синхронізуються та швидко доступні. Інтелектуальні папки відображають статус файлу (для перевірки, перегляду, отримано, проаналізовано), знімки екрана, повідомлення, повторні сканування.

 Підвищена продуктивність

Magnifi 4 підвищує продуктивність, а саме: прискорює налаштування й отримання даних завдяки новим майстрам налаштування, покращеному запуску отримання даних, ручній послідовності та ярликам калібрування.

 Високий рівень налаштування

Magnifi 4 дозволяє дуже легко створювати індивідуальний збір та зведення звітів, макети, які можна використовувати в різних налаштуваннях, налаштовувати сполучення клавіш або навіть додавати нові інформаційні поля до макетів.

 Гнучке оброблення сигналів і аналіз даних

Від труб до поверхневих додатків, від одноканальних до датчиків із променем – усі вони виграють від передових функцій Magnifi 4 для ефективного оброблення, компенсації та відображення даних контролю. Ви можете використовувати фільтри реального часу, накладені канали, накладення розмірів та інформаційні відображення сканів контролю для створення репрезентативних схем для Ваших застосувань.

 Потужна звітність

Створення звітів про перевірки ще ніколи не було таким простим. Генератор звітів Magnifi 4 дозволяє вибирати різні розділи, які включають резюме, таблицю дефектів, резюме перевірки в трубних додатках і додаток із захопленням екрану. Ви можете експортувати свої звіти до стандартних форматів або зберегти таблиці дефектів для використання із сумісним програмним забезпеченням для складання карт труб сторонніх виробників.

Magnifi GO

Magnifi GO – це вбудована версія програмного забезпечення, доступного на приладах Reddy. Чи виконуєте Ви перевірку поверхні за допомогою одного з наших численних стандартних поверхневих зондів, чи перевірку трубок на кондиціонерах, Magnifi GO завжди відповідає Вашим конкретним потребам.

 Magnifi R

Власники передплати на програмне забезпечення можуть вільно використовувати Magnifi R, що має такий самий інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс, як і Magnifi. Аналітики можуть практично миттєво розпочати роботу, маючи під рукою більші макети даних. Таким чином, підрозділи Reddy можуть працювати в полі, збираючи цінні дані, у той час як аналітики використовують Magnifi R для отримання цінності з раніше здобутих даних. Ви можете легко планувати та налаштовувати перевірки для кількох приладів, щоб максимально ефективно використати обладнання.

Magnifi – це просто передове програмне забезпечення для збору та аналізу даних за декількома технологіями для електромагнітного контролю. Magnifi 4 – це технологічний квантовий стрибок. Наше інтегроване програмне забезпечення для збору й аналізу даних електромагнітного контролю вирізняється інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом користувача (GUI), що ідеально підходить для сучасних пристроїв, потужними функціями звітності та управління даними, а також простою конфігурацією контролю.

Отримати комерційну пропозицію

Загальні

Magnifi R

Magnifi STD

Magnifi Pro

Отримання контролю

 

Управління проєктами й перевірками, можливості звітності

Створення, завантаження та збереження файлів установок і даних Ectane

 

Створення, завантаження та збереження інсталяційних файлів Reddy

 

 

Завантаження файлів даних Reddy

 

Застосування

Перевірка поверхні й труб за допомогою ECT

 

Перевірка поверхні за допомогою ECA та MFL, стандартні топології

 

 

Контроль поверхні за допомогою ECA, топології користувача

 

 

Перевірка труб за допомогою RFT, NFT та MFL

 

Перевірка труб за допомогою системи IRIS

 

Контроль труб за допомогою зондів із ґратами (DefHi®, NFA)

 

 

Автоматизований контроль труб за допомогою Probot™

 

Зв'язування взаємодії TubePro (TubePro 5.3 та +)

Конфігурація

Майстер створення налаштувань та орієнтирів, криві зміни розмірів і макети, що налаштовуються

Розширене оброблення каналів

 

Удосконалене оброблення С-сканів

 

Режими сканування

Лінійний, одновісний

 

Трубки, обертальні зонди

 

Трубка, однопрохідна решітка; трубка, обертальна решітка

 

 

Поверхневе, однопрохідне сканування масивів та растрове сканування (одноканальні та масиви зондів)

 

 

Технологія

Традиційний

Стандартний масив (імпедансний, однодрайверний, дводрайверний, ортогональний), стандартний мультитопологічний масив (I-Flex, Spyne), тангенціальний ECA (TECA™), масив Surface MFL

 

Масив трубок (DefHi, NFA)

 

 

Види

Код, Lissajous (імпедансна площина), смугова діаграма, інформація

Площина напруги для RFT

 

А-сканування для IRIS; проєкція для IRIS

 

2D С-сканування

3D С-сканування

 

  

Версія

Сумісність Windows

Примітка

Magnifi 3.1 до 3.4

Windows 7

Чи не тестувалося на Windows 8 або на Windows 10

Magnifi 3.5

Windows 7 Windows 8 і Windows 8.1 (32- та 64-бітні версії)

Чи не тестувалося на Windows 10

Magnifi 4.2 до Magnifi 4.6

Windows 7 Windows 8 і Windows 8.1 (32- та 64-бітні версії)

Відомі проблеми з дисплеєм під час використання

останніх оновлень графічних карт у Windows

Magnifi 4.7 та 4.8

Windows 8.1 і Windows 10 (32-

та 64-бітні версії)