ПЗ для контролю резервуарів SimsPro
 • Особливості

Визначення справжньої цілісності днища резервуару SIMSTM PRO було розроблено на основі відгуків та участі клієнтів, щоб забезпечити рішення для звітності щодо днища резервуару, яке відповідає сучасним вимогам до перевірки, включаючи вимоги, викладені в EEMUA 159 та API 653. Легко інтегруючись із Floormap®X, SIMS PRO автоматично відображає дані перевірки інтуїтивно зрозумілим способом, забезпечуючи чітке зображення цілісності днища резервуара. SIMS PRO надає картографічні відображення контролю високої роздільної здатності, отримані за допомогою FloormapX, включно з відображенням даних MFL і STARS у повній роздільній здатності з усього резервуару.

Отримати комерційну пропозицію

Особливості

Здатний відображати показання MFL із втратою 10% товщини матеріалу, SIMS PRO забезпечує раннє попередження про наявність корозії, що дуже важливо для планування оптимальних стратегій технічного обслуговування й ремонту. Ці додаткові дані дають змогу проводити обґрунтовані розрахунки для впевненого продовження інтервалів між оглядами. 

Переваги

 • Генерування звітів, що відповідають стандартам EEMUA та API, за допомогою автоматизованих програмних засобів;
 • Збільшення інтервалів між перевірками, повідомлення даних про втрати матеріалу до 10%;
 • Стандартизована звітність компанії з шаблонами звітів, що налаштовуються;
 • Скорочення часу на складання звітів завдяки автоматизованим спискам показань;
 • Безпаперова звітність від резервуару до клієнта;
 • Експорт звітів у вигляді PDF, Word або Eхcel;
 • Не потрібне програмне забезпечення сторонніх виробників завдяки вбудованому комплексному конструктору резервуарів і конструктору накладних пластин;
 • Зворотна сумісність, імпорт даних Floormap3Di.  

Корозія ніколи не була такою зрозумілою, а звітність – такою простою 

Ефективне управління, аналіз і звітність високої роздільної здатності з використанням даних високотехнологічної перевірки стін резервуарів. 

Інтелектуальні можливості

Забезпечуючи потужні, гнучкі й інтуїтивно зрозумілі програмні інструменти для складання звітів, SIMSTM PRO включає функції, що дають змогу плавно переходити від перевірки до аналізу даних і складання звітів.

Легко інтегруючись із програмним забезпеченням для збору даних SIMSTM GO на базі Floormap®X, SIMS PRO надає ретельні та всебічні звіти про перевірки днища резервуара, які налаштовуються для задоволення всіх потреб глобальної перевірки найефективнішим способом. 

Особливості

 • Перегляд 100% знятого масиву RAW MFL і даних STARS;
 • Повністю редагований комплексний автоматизований перелік показань;
 • Інтуїтивно зрозуміла навігація з мінімальною кількістю натискань на кнопки;
 • Декілька видів аналізу С-сканів і додаткові інструменти;
 • Комплексний та налаштовуваний конструктор звітів;
 • Проста, гнучка й інтуїтивно зрозуміла конструкція ремонтної плити. 

Відображення даних

SIMS PRO відображає різні види даних із високою роздільною здатністю. Користувач отримує швидкий огляд стану резервуара. Клієнти можуть вручну збільшити масштаб ділянки, що їх цікавить, або натиснути на дефект зі списку ознак для детального аналізу й оцінки. Користувачі можуть переключатися між видами з верхньої та нижньої сторони, тільки з верхньої сторони або лише з нижньої сторони. 100% даних RAW MFL і STARS, отриманих за допомогою FloormapX, доступні до перегляду SIMS PRO, що дає змогу користувачам переглядати показання зі втратою товщини матеріалу до 10%. 

Повністю автоматизований перелік показань

Інтерактивна табличка та список показань допомагають визначити місцезнаходження виявленої корозії. У процесі аналізу дані, що належать до статусу показання, можуть бути оновлені до прийнятих, відхилених або підтверджених і включати результати додаткових методів за допомогою неруйнівного процесу редагування для забезпечення максимальної точності за збереження повного аудиту перевірки. Вся інформація, введена в SIMS GO у процесі перевірки, переноситься у SIMS PRO у процесі імпорту. 

Інструменти аналізу

Картографічні зображення високої роздільної здатності дають оцінний відсоток, який може бути відфільтрований на основі стану показання та порогового рівня, що означає, що для вироблення оптимальних стратегій можуть бути виконані розрахунки швидкості корозії, залишкового терміну служби та аналіз вартості ремонту. 

Калібрувальні треки

SIMSTM PRO автоматично імпортує калібрувальні траси з перевірки. Перегляд і включення файлів калібрування у підсумковий звіт підвищує простежуваність, повторюваність і впевненість у результатах перевірки як для перевіряльної компанії, так і для власника активу. 

Проєктування й ремонт резервуарів

Автоматизоване компонування стінки резервуара без необхідності використання САПР. Компоненти резервуара можна перетягувати на макет для представлення внутрішніх особливостей і перешкод, таких як відстійники, опори та люки. Функції перетягування ремонтних пластин дають змогу швидко створити список необхідних ремонтних робіт для якнайшвидшого відновлення експлуатації резервуара. 

Склад звіту

Надання перевіряльним компаніям можливості створювати шаблони форматів звітів для конкретних клієнтів забезпечує послідовність, якість і ефективність. Такі можливості SIMS PRO, які забезпечують настроювання та стандартизацію звітів, що означає порівняння, і рішення можуть бути прийняті швидше й з упевненістю. SIMS PRO ефективно представляє першу в галузі стратегію дійсно безпаперової звітності. 

Підвищуйте свою продуктивність

Запатентований Floormap®X – єдиний сканер дна резервуарів MFL Array із такою безпрецедентною ефективністю й можливістю роботи практично з будь-яким резервуаром. У поєднанні з SIMS PRO він є провідним рішенням у своїй категорії, що дозволяє надавати точні звіти про картування дна найбільш ефективним способом, знаходити більш дрібні дефекти для вживання негайних заходів і збільшення інтервалів між перевірками.