Особливості
Вимірювання
- Жорсткість на вигин
- Максимальний згинальний момент
- Згинальний момент за 90°
- Згинальний момент у разі розслаблення
- Кут у максимальний згинальний момент
- Кут у нульовий момент під час зворотного руху
- Робота на згинання (площа під кривою)
Опір вигину паперу й картону є складною властивістю, яка залежить від мережевих характеристик листів, а також від основних властивостей волокна, до яких воно належить. Він залежить від типу паперу, використовуваних волокон, процесу виготовлення, а також обсягу й ваги готового листа.
Двома основними критеріями, що визначають жорсткість, є розміри волокна та об’єм. Було виявлено, що жорсткість лінійно пропорційна квадратного кореня з товщини даної маси.
Оскільки об’ємна щільність листа тісно пов’язана зі ступенем зчеплення й міцністю волокна, зміна будь-якої з основних властивостей волокна вплине на опір вигину. Після налаштування умов тестування тест можна розпочати негайно.
Якщо натиснути кнопку «Старт», зразок переміщується автоматично.
Утримувач зразка тепер переміщається в попередньо вибране кутове положення, і крива з певними значеннями відображається на сенсорному великому екрані.
Випробування почнеться автоматично, коли тензодатчик торкнеться зразка (вибирається попереднє навантаження). За допомогою функції утримання можна вибрати час утримання, а потім виконати другий вимір.
Час витримки дуже корисний для тестування етикеткового паперу, коли необхідно перевірити опір вигину на вологих зразках. Після завершення тесту тримач зразка повертається у вихідне положення, і зразок можна витягти.
За допомогою статистичної функції можна зчитувати статистичні значення (максимум, мінімум, середнє значення, стандарт, відхилення, відношення MC / CD тощо) на графічному дисплеї.