Особливості
- Удосконалений спеціалізований мікропроцесорний контроль
- Сенсорна мембранна клавіатура
- Легкий для читання рідкокристалічний дисплей
- Роз’єм інтерфейсу RS-232
- Роз’єм інтерфейсу Ethernet, для роботи в локальній мережі
- Табличний і графічний статистичний аналіз
- Відображення температури
- Швидкість полозків зі змінною швидкістю до 1800 мм/хв
- Відстань випробувального ходу до 350 мм
- Тензодатчик 1 кг
- Полозки відповідають вимогам стандарту ASTM або ISO
- Зразок шаблону для вирізання
- Калібрувальний набір у комплекті
- Доступні версії 220–240 В, 50 Гц або 110 В, 60 Гц
- Сертифікат калібрування, що повністю простежується
- Посібник користувача
- Сертифікат відповідності РЄ
- 1 год гарантії
- Список операторів
- Список посилань на матеріали
- Пакетне посилання із введенням даних
- Вибирається тип тесту
- Варіант зі змінною масою полозків
- Опція змінної швидкості полозків
- Змінна відстань випробувального ходу
- Змінний час встановлення зразка
- Верхня та нижня межі, що визначаються користувачем
- Індикатор попереднього навантаження тензодатчика
- Селектор температури
- Відповідає: ISO8295, ASTM D1894
- Варіант із підігрівом
- Варіант із морозильною камерою
- Тензодатчики більшого розміру
- Полозки за вимогами замовника
- Термопринтер
Для розрахунку статичного тертя пристрій записує пікове значення тертя саме в той момент, коли відбувається рух, після чого відразу ж спостерігається динамічне тертя. Для вимірювання цього пікового значення вдосконалений процесор постійно відстежує вихідні сигнали тензодатчика. Показання тензодатчика знімаються поза піковим навантаженням, щоби підтвердити зменшення нахилу кривої навантаження. Коли значення статичного тертя визначено мікропроцесором, динамічне тертя вимірюється двадцять разів протягом обраного шляху переміщення. Отриманим результатом є середнє значення цих двадцяти показань. Однак, відображаючи результати графічно на комп’ютері, можна перевірити кожне з двадцяти показань, щоб вивчити будь-які зміни результатів тесту на вибраній відстані переміщення.
Великий вбудований рідкокристалічний дисплей забезпечує прості інструкції на екрані, такі як: імена користувачів, каталожні номери матеріалів і номери партій; вони вводяться та зберігаються у списках оператора для подальшого виклику й надання результатів.
Параметри випробувань, такі як швидкість випробування, вага полозків і час встановлення, також вводяться для задавання необхідних умов випробувань. Якщо для Ваших вимог до випробувань важлива температура, то тестер статичного й динамічного тертя може поставлятися з додатковим обігрівальним столом. Після проведення кожного тесту результати відображаються на дисплеї із зазначенням статичного й динамічного коефіцієнтів, а також результатів тестового навантаження в грамах. Статистика автоматично оновлюється після кожного тесту, а результати відображаються у графічному й табличному форматі для аналізу під час завантаження в програмне забезпечення для ПК. З метою контролю якості тестер статичного й динамічного тертя може бути встановлено з верхніми та нижніми межами, які чітко визначаються у процесі завантаження результатів випробувань, миттєво показуючи користувачеві, чи є матеріал пройденим або не пройденим.
Пристрій постачається у стандартній комплектації з програмним забезпеченням Ray-Ran Techni-Test для ПК на базі Windows для підключення з’єднання RS-232 або Ethernet. Результати випробувань можна роздрукувати безпосередньо з програмного забезпечення Techni-Test або зберегти й експортувати у вигляді файлів CSV, які можна відкрити за допомогою Microsoft Excel у табличній формі (нею можна користуватися відповідно до ваших конкретних вимог, таких як підготовка графічної презентації або копіювання результатів у документ Word для презентації звіту, якщо потрібно). Якщо пристрій підключено до ПК через роз’єм Ethernet через мережу LAN, RS-232 може використовуватися для підключення до додаткового термопринтера для безпосереднього друку оператором.