Новинки від ХЛР на XXII Міжнародному промисловому форумі
Новинки від ХЛР на XXII Міжнародному промисловому форумі

Наприкінці травня у Києві відбувся XXII Міжнародний промисловий форум. Протягом трьох днів фахівці ХЛР презентували свої рішення для контролю якості в промисловій сфері.

 «Це іміджевий захід, який цього року зібрав ще більшу кількість учасників, ніж минулого. Це не може не тішити! Українські підприємства тут, на виставці, а отже, вони працюють, а наша промисловість попри все рухається вперед, – ділиться враженнями Тетяна Риженко, керівник галузевої групи «Металургія / Промисловість» ХЛР, і додає: – Промфорум – гарна нагода для зустрічі з партнерами. У нас відбулися всі заплановані зустрічі».

Вперше на ринку України
22-й Міжнародний промисловий форум став першою виставкою, де «Хімлаборреактив» заявив про себе як про офіційного представника компанії Eddyfi Technologies. Це канадська корпорація, що розробляє та виготовляє обладнання для неруйнівного контролю. В портфелі компанії дефектоскопи, програмне забезпечення, сканери-енкодери, прилади для ручного й роботизованого контролю тощо. 

Своєрідним магнітом для відвідувачів на стенді ХЛР став дефектоскоп CODA – новий для ринку України прилад. Це перший і єдиний потужний компактний УЗ-дефектоскоп, здатний працювати як з ЕМАП, так і з п’єзоелектричними датчиками завдяки запатентованій імпульсній технології Innerspec. ХЛР одним із перших запропонував таке рішення своїм партнерам.

Обладнання від ХЛР на Промфорумі:

Сучасні тенденції промисловості

Особливістю XXII Міжнародного промислового форуму стала презентація цілих технологічних ліній, а не окремих приладів. А новими учасниками виставки стали виробники залізобетонних укриттів, які освоюють дуже актуальний для сьогодення напрям. Сподіваємося, ХЛР стане для них надійним партнером, адже ми маємо багато приладів для контролю якості бетону, залізобетону та інших будівельних матеріалів.

«Незалежно від напряму промисловості «Хімлаборреактив» має обладнання для контролю якості на всіх етапах виробництва. Фахівці ХЛР постійно працюють над розширенням асортименту й забезпечують українських виробників тільки високоякісним обладнанням від світових виробників», – підсумував Денис Козарчук, керівник відділу обладнання для контролю якості у виробничі сфері ХЛР.

У мене є питання...

Вітаю!

Вам, можливо, буде цікаво:
ХЛР запрошує на ХХІІ Міжнародний промисловий форум
21 / 05 / 2024
ХЛР запрошує на ХХІІ Міжнародний промисловий форум
Аналізуємо ґрунт з HMP – відновлюємо інфраструктуру!
14 / 05 / 2024
Аналізуємо ґрунт з HMP – відновлюємо інфраструктуру!
Розвиваємо авіаційну інфраструктуру – ділимося досвідом
19 / 04 / 2024
Розвиваємо авіаційну інфраструктуру – ділимося досвідом
SCHOTT  – виробник високоякісних оптичних матеріалів і новий постачальник ХЛР
02 / 04 / 2024
SCHOTT – виробник високоякісних оптичних матеріалів і новий постачальник Х...
Семінар «Застосування цементобетонів»: ХЛР запропонував рішення для контролю якості
28 / 03 / 2024
Семінар «Застосування цементобетонів»: ХЛР запропонував рішення для контрол...
Конференція СOATINGS_UA: разом забезпечимо зростання українського ринку покриттів!
06 / 03 / 2024
Конференція СOATINGS_UA: разом забезпечимо зростання українського ринку пок...
Із Різдвом та Новим роком!
29 / 12 / 2023
Із Різдвом та Новим роком!
На свій день народження ХЛР провів благодійний ярмарок
28 / 12 / 2023
На свій день народження ХЛР провів благодійний ярмарок